Jak zarezerwować wczasorekolekcje?

Wczasorekolekcje to doskonały moment, aby na chwilę się zatrzymać i spojrzeć na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Msza Święta, konferencje, wspólna modlitwa pomogą nam spojrzeć na nasze życie Bożymi oczami. Bóg patrzy na każdego z nas wzrokiem pełnym miłości i cierpliwości, a kiedy do Niego przychodzimy nie osądza nas, a jedynie pokrzepia i zachęca, aby trwać w Jego miłosierdziu. Podczas rekolekcji będziemy starali się odpocząć w Nim i zanurzyć nasze życie w Bogu. Po drugie to czas oderwania od naszych codziennych spraw. Spacery, kąpiele w morzu i w basenie, rozliczne atrakcje pomogą odpocząć nam psychicznie i fizycznie, dzięki czemu wrócimy do naszych domów i zajęć z nowymi siłami.

Jak zapisać się na wczasorekolekcje?
1. Wybierz termin
Pod każdym z terminów znajdziesz informacje o osobach, które będą głosić rekolekcje oraz ofertę związaną z zakwaterowaniem. ZOBACZ PROGRAM.

2. Wybierz pensjonat lub domek, który Cię interesuje

Pod każdym terminem znajdziesz opisy ośrodków, z którymi współpracujemy. Dzięki temu masz pewność dotyczącą dostępności oraz warunków panujących w ośrodkach. Każdy pokój zostanie przez nas sprawdzony zanim przyjedziesz na miejsce. Cena jaką zapłacisz za pobyt będzie mniejsza niż w przypadku indywidualnej rezerwacji. Rezerwacji w ośrodkach dokonujemy wyłącznie przez naszą stronę internetową lub podany numer telefonu. Prosimy, aby nie kontaktować się bezpośrednio z ośrodkami, ponieważ takie zapytania zostaną i tak odesłane do nas. 

3. Potwierdzenie rezerwacji i płatność

Po wybraniu zakwaterowania w dogodnym terminie i wypełnieniu formularza na naszej stronie (lub po rejestracji przez telefon), otrzymasz e-mail lub sms z prośbą o opłatę kosztów rekolekcji. Kwota kosztów organizacyjnych to: 130zł/os. Pozostałą kwotę za zakwaterowanie wpłacisz w Krynicy Morskiej.

Co wchodzi w skład kosztów organizacyjnych (130zł/os.)?
- druk identyfikatorów (rekolekcje mają charakter zamknięty),
- druk materiałów rekolekcyjnych,
- opłacenie kosztów wynagrodzenia dla koordynatora pracującego na miejscu podczas każdego turnusu,
- ubezpieczenie podczas pobytu i przejazdu autokarem,
- opiekę medyczną,
- opłacenie kosztów wynagrodzenia dla diakonii muzycznej posługującej podczas rekolekcji,
- opłacenie kosztów wynagrodzenia pracy sekretariatu rekolekcji,
- ofiara dla kapłanów prowadzących rekolekcje,
- ofiarę dla oo. Kapucynów w Krynicy,
- zniżkę – 15% do końca 2023 r. na wydarzenia organizowane przez Fundację Nowa Pięćdziesiątnica (m.in. Lublin Uwielbia 30.09-1.10 2023 r.).

 
Zapisz się do Newslettera
Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności