Ćwiczenia Pilates na plaży z instruktorem

Ćwiczenia pilates rozciągają i wzmacniają mięśnie. Bywają pomocne w dolegliwościach bólowych mięśni, kości i stawów, a do tego nadają się dla każdego. Na czym polegają i jakich efektów się po nich spodziewać?

Pilates jest uniwersalnym treningiem, który wzmacnia wszystkie partie mięśniowe. Trening ten ma na celu uelastycznienie mięśni, rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni głębokich (bez nadmiernego ich rozbudowania), poprawę postawy, obniżenie poziomu stresu, odciążenie kręgosłupa i poprawę zdrowia ćwiczących osób.

Osoby praktykujące pilates opinie wyrażają bardzo pochlebne. Najczęściej zachwalają jego korzystny wpływ na dolegliwości bólowe układu mięśniowo- szkieletowego.
Ćwiczenia, które proponujemy są wolne od technik religii wschodu, które czasami stoją w opozycji do chrześcijaństwa. Ćwiczeniom pilates towarzyszyć będzie spokojna muzyka uwielbienia.

Dla uczestników wczasorekolekcji przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje. Po porannej Mszy Świętej i konferencji, uczestnicy mają możliwość skorzystania rejsu i wycieczki po Fromborku z udziałem przewodnika. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy system rezerwacji (internet i telefon), który pomoże zaoszczedzić czas i umożliwi dobre zaplanowanie pobytu.

 


System rezerwacji będzie dostępny od 14 lutego na naszej stronie.
Możesz zapisać się do Newslettera na dole strony, dzięki temu poinformujemy Cię o nowych atrakcjach.
 
Zapisz się do Newslettera
Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności